VR 29.07

19U00

Oefenwedstrijd

KMSK Deinze - Sparta Petegem

HOT Koop nu jouw KMSK Deinze wedstrijdshirt!

Naar de webshop!

KMSK Deinze werft Dansoko aan

Nieuws Bericht geplaatst op dinsdag 09 juni 2020

KMSK Deinze realiseerde een volgende transfer. De Fransman Bafodé Dansoko wordt overgenomen van La Louvière.

Naast Le Postollec, de tweede Fransman in ons team want de bijna 36-jarige andere Fransman, Jerôme Mézine, verlaat na zes seizoenen onze club. De ene Fransman vervangt dus de andere en zo komt de 24-jarige Dansoko ons elftal versterken. “Hij maakte indruk tegen Deinze en dat is ons bijgebleven” weet scout Ronny De Keyser.

 “We zijn hem blijven volgen en hij bevestigde. Hij meet 1m87, is snel, fysiek sterk imponerend en speelt vooral linksbuiten. Hij maakte afgelopen seizoen 8 doelpunten, waarvan één tegen SK Deinze, een afstandschot !” besluit Ronny.

Dansoko tekende voor 2 jaar met optie voor een extra jaar. Welkom bij de club!

GOUDEN RELATIES

Dakota Vastgoed Domestic Services Group Ceyssens EDA Declercq