VR 19.08

20U00

Competitie

KMSK Deinze - Jong Genk

HOT Koop nu jouw KMSK Deinze wedstrijdshirt!

Naar de webshop!

Terugblik op onze familiedag

Nieuws Bericht geplaatst op dinsdag 02 augustus 2022

Afgelopen zaterdag, 30 juli, was het onze allereerste familiedag. Een evenement georganiseerd door onze jeugdacademie voor de jeugdspelers. Het was een dag in het teken van voetbal, familie en plezier.

Onze jeugdspelers speelden doorheen de voormiddag enkele wedstrijden tegen elkaar, werden begeleid de onze spelers van de U21 en konden kijken naar de training van onze A-kern.

In de namiddag vervoegden onze Tigers de familiedag en was het hun beurt om onze jeugdspelers te entertainen. Er werd samen gevoetbald, trucjes geleerd, en er kon ook op de foto worden gegaan. Dit leverde alleen maar blije gezichten op. Kijk maar!

GOUDEN RELATIES

Dakota Vastgoed Domestic Services Group Ceyssens EDA Declercq